Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
A+ A A-

POLONA PONOWNIE WYGRYWA

W piątek 16 maja br. o godz. 16.00 na Orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny z gryfickich osiedli: Fc Gryfice, Fc Klakson, Isamu i Polona, a  młodzież uczestnicząca w turnieju była w przedziale wiekowym 9 -13 lat. Turniej odbył się w miłej atmosferze, obyło się bez groźnych kontuzji, a drużyny dopingowały się nawzajem. 

W tym dniu dzieci miały o co rywalizować, bo oprócz  pucharów za I, II i III miejsce, wyróżniający się piłkarze turnieju dostali statuetki i medale, a wszystkie dzieci poczęstowano sokami i pysznymi  ciastami ufundowanymi przez państwa Wigurskich. Wszystkie mecze grano każdy z każdym 2x10 minut, a przeprowadził je Wiesław Pietrzak, który omówił regulamin i zasady tego turnieju. Drużyna Polona w tym dniu była rewelacją turnieju, pokonując wysoko wszystkie drużyny, pokazując ładne dla oka zgranie drużyny  i co najważniejsze: strzelali dużo goli. Drugie miejsce zajęła drużyna Isamu pokonując najmłodszą drużynę turnieju Fc Klakson w ostatnim meczu 2:0. Ostatnie miejsce zajęła najstarsza drużyna Fc Gryfice, która rozczarowała wszystkich zgromadzonych.

Najlepsi zawodnicy otrzymali od organizatora Wiesława Pietrzaka statuetki i medale za zaprezentowanie się na turnieju piłki nożnej.

Najlepszy bramkarz: Jakub Dec

Najwszechstronniejszy zawodnik: Szymon Lemański

Najlepszy technik:  Mieszko Podsiadłowski

Najlepszy pomocnik:Robert Lemiszewski

Najlepszy obrońca:Jakub Terpic

Najlepszy zawodnik:Hubert Malko

Fc Gryfice - Fc Klakson 2:3

Fc Polona -€“ Isamu    6:0

Fc Gryfice - Isamu    2:2

Fc Klakson -€“ Fc Polona  0:6

Fc  Polona -€“ Fc Gryfice   4:1

Isamu  -  Fc Klakson   2:0                                            

 

Info, foto: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*