Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 sierpnia 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard
A+ A A-

TURNIEJ PIŁKARSKI NA ORLIKU

W piątek 23 maja tradycyjnie rozegrano Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich chętnych pragnących spędzić popołudnie na sportowo. Do rywalizacji mimo gorąca na dworze zgłosiły się następujące drużyny: Fc Kiri, Gierki, Zieloni i Gołąbki. 

Organizatorem rywalizacji było Gimnazjum nr 2, a Turniej przeprowadził Wiesław Pietrzak, który przedstawił drużynom reguły i zasady Turnieju (mecze rozgrywano każdy z każdym 2 x 10 minut). W tym dniu do rywalizacji stanęło mało drużyn, ponieważ było bardzo gorąco. Najlepiej zaprezentowali się zawodnicy z drużyny Gierki, którzy pokonali wszystkie drużyny za co otrzymali od sędziego i organizatora Wiesława Pietrzaka puchar. Drugie miejsce zajęła drużyna Zielonych pokonując w bezpośrednim pojedynku Gołąbki 3:2.Ostatnie miejsce przypadło Fc Kiri, którzy nie mieli dobrej passy i przegrywali mecz za meczem. Turniej został przeprowadzony w przyjaznej atmosferze, bez kontuzji.

 

WYNIKI:

Fc Kirii - Gierki    0:4

Zielini - Gołąbki  2:3

Fc Kirii - Gołąbki  1:2

Gierki  - Zielini    3:3

Fc Kiri -€“ Zielini    1:2

Gierki - Gołąbki   5:0

Info, foto: Karolina Pietrzak

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk