Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:17 lipca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy
A+ A A-

DIEGOWCY PRZEGRYWAJĄ W FINALE

Na czwarty turniej sezonu 2013/14 nasze „Orliki 2003” pojechali na turniej do Kamienia Pomorskiego, aby rozegrać   mecze piłki nożnej w kategorii „Orlik starszy”.  Zawodnicy Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” do Kamienia Pomorskiego  udali się pełni optymizmu i chęci zwycięstwa i trzeba stwierdzić, że w pierwszych trzech meczach byli rewelacją turnieju pokonując drużyny w imponującym stylu.

Pierwszy  mecz  zagraliśmy z gospodarzami Gryfem Kamień Pomorski pokonując go 3:0 po bramkach  Jakuba Wąsika , Oskara Michalonka i Mieszka Podsiadłowskiego. W drugim meczu po ciężkim boju pokonaliśmy Polonię Płoty  3:1 po 2 golach  Jakuba Wąsika i Damiana Jaśnikowskiego. W trzecim meczu rozgromiliśmy  Regę Trzebiatów  7:0, po 3  bramkach Mieszka Podsiadłowskiego, Damiana Jaśnikowskiego, Krzysztofa Hojczyka, Oskara Michalonka i Kamila Wojciechowskiego. Ostatni mecz zagraliśmy z Wybrzeżem Rewalskim Rewal  przegrywając go wysoko 4:1, zajmując ostatecznie II miejsce. Wszystkie drużyny zostały poczęstowane przez gospodarza kiełbaskami z grilla, napojami i batonami za co serdecznie dziękujemy.

Ostatni Turniej  w kategorii Orlik 2003 odbędzie się Płotach

WYNIKI

Szkółka Piłkarska „Diego"- Gryf Kamień Pomorski 3:0 (1:0)

Polonia Płoty - Szkółka Piłkarska "Diego" 1::3 (1:2)

Szkółka Piłkarska „Diego" - Rega Trzebiatów 7:0 (3:0)

Szkółka Piłkarska „Diego”- Wybrzeże  Rewalskie Rewal 1:4 (0:2)

 

Info, foto: Karolina Pietrzak

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk