Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
A+ A A-

PRACOWITY TYDZIEŃ DIEGOWCÓW Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Z Okazji  Dnia Dziecka dzieci ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” pojechali do Szczecina na mecz  piłki nożnej Pogoń Szczecin  Legia Warszawa. Na stadionie ponad 11 tysięcy kibiców  dopingowała zawodników Pogoni, aby wygrali z mistrzem Polski - Legią Warszawą. Kibice zademonstrowali największą flagę jaka pojawiła się w polskiej lidze, a  nasi młodzi zawodnicy malowali twarze w bordowo-granatowe barwy, zbierali autografy i bawili się razem z kibicami. Wyjazd dzieci doszedł do skutku dzięki Stowarzyszeniu  Inicjatyw Społecznych „UŚMIECH” i Urzędowi Miasta Gryfice,  za co serdecznie dziękujemy.

 

Następnie w piątek 30 maja  rozegrano na Orliku przy Gimnazjum nr 2 Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci o puchar Burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła . Do turnieju zgłosiły drożyny 4 drużyny : Stalowe Płuca, Polona, Obojętnie i MKS Pogoń, które zagrały między sobą 2x10 minut, a przeprowadził je Wiesław Pietrzak. Puchar Burmistrza wygrała drużyna Stalowe Płuca, która zdominowała turniej strzelając innym drużyną 16 bramek pokazując zgranie, zaangażowanie i chęć zwycięstwa.

Następnie 31 maja  pojechaliśmy dwoma drużynami do Płot, aby rozegrać turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka o puchar Burmistrza Płotów. Turniej odbył się na dwóch boiskach: Orliku i Euro boisku, a gościnny klub Polonia oprócz pieczonych kiełbasek wszystkim drużynom wręczył słodycze. Nasza młodsza drużyna  przegrywając gorszym bilansem bramek zajęła III miejsce, ale po sobie zostawiła dobre wrażenie. Nasi starsi koledzy ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” zdominowali turniej strzelając  przeciwnikom 16 bramek i nie tracąc żadnej, a nasi zawodnicy Kamil Kowalczyk z 8 bramkami został królem strzelców, a  najlepszym bramkarzem wybrany został Jakub Ostaszewski, za co dostali statuetki.

Informacja: Karolina Pietrzak

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*