Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech
A+ A A-

DIEGOWCY PIERWSI W OSTATNIM TURNIEJU

Na ostatni mecz sezonu nasze Orliki  podopieczni Wiesława Pietrzaka  pojechali na turniej do Płot, aby rozegrać na obiekcie Polonii mecze w kategorii Orlik starszy. Młodzi adepci Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” nie zawiedli, pewnie pokonali trzy drużyny a w finale zremisowali z Wybrzeżem Rewalskim Rewal 1:1 zapewnili sobie pierwsze miejsce. W pierwszym meczu  nasza  drużyna  pokonała  Regę Trzebiatów  4:0, po bramkach 2- Oskara Michalonka, Damiana Jaśnikowskiego i Jakuba Wąsika.

W drugim meczu rozgromiła  Polonię Płoty 6:1 po 3 bramkach Oskara Michalonka, 2 - Witka Groewalda i Damiana Jaśnikowskiego.  Był to dobry mecz w wykonaniu naszych młodych adeptów sztuki piłkarskiej, gdyż pokazali wszystkim zgromadzonym składne akcje i przepiękne gole, za co dostali od kibiców brawa. W swoim trzecim meczu zawodnicy Diego zagrali z Gryfem Kamień Pomorski pokonując go 1:0 po bramce Krzysztofa Hojczyka . Na zakończenie zagraliśmy mecz z Wybrzeżem Rewalskim Rewal, z którym w ostatnim czasie przegrywaliśmy.  Od pierwszego gwizdka sędziego Diegowcy atakowali i pressingiem kryli przeciwnika, zostali skarceni przez przeciwnika przypadkowym samobójczym golem i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie zawodnicy Szkółki Piłkarskiej „DIEGO”  zagrali dobrze taktycznie i powinni ten mecz wygrać ponieważ w tym dniu byli lepsi, ale nie wykorzystali okazji, ale po jednej z nich najlepszy zawodnik tego turnieju Oskar Michalonek strzelił wyrównującą bramkę. Ostatecznie po podsumowaniu wszystkich meczy w tej kategorii wiekowej zajęliśmy II miejsce przegrywając o kilka punktów z Rewalem. W trakcie trwania turnieju organizatorzy poczęstowali wszystkie drużyny pączkami, napojami i pysznymi kiełbaskami z grilla za co serdecznie dziękujemy.

W tym turnieju Szkółka Piłkarska „Diego” grała w następującym składzie: Szymon Lemański, Jakub Wąsiik, Oskar Michalonek, Jakub Szram, Szymon Wysocki, Jakub Pietrzak, Hubert Malko, Szymon Koziorowski, Witold Groenwald , Damian Jaśnikowski, Szymon Majer, Jakub Terpic, Wiktor Przybył, Jakub Dec, Oliwier Popecki. Opiekunem drużyny jest Wiesław Pietrzak.

 

WYNIKI

Szkółka Piłkarska „Diego”   -  Wybrzeże  Rewalskie  Rewal 1:1(0:1)

Polonia Płoty    -  Szkółka Piłkarska "Diego"   1:6(1:5)

Szkółka Piłkarska „Diego"  - Rega Trzebiatów  4:0(3:0)

Szkółka Piłkarska „Diego"- Gryf Kamień Pomorski  1:0(0:0)

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*