Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

TURNIEJ Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU

W środę 25 czerwca br. o godz. 11.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach rozegrano turniej piłki nożnej rocznika 2004 i młodszych z okazji zakończenia roku szkolnego i piłkarskiego.

Do Gryfic przyjechały następujące drużyny: Gryf Kamień Pomorski, Polonia Płoty, a gospodarze  Szkółka Piłkarska ”DIEGO wystawiła dwie drużyny. Podopieczni Wiesława Pietrzaka jako gospodarze pokazali wszystkim zgromadzonym że swoją gościnnością, graniem w piłkę nożną  są rozpoznawani i znani nie tylko w naszym  powiecie. W tym dniu orlik przy Gimnazjum nr 2 tętnił życiem bo doping kolegów i rodziców słychać było głośno i donośnie. Nasze dwie drużyny nie zawiodły pokazując wszystkim, że umieją dobrze bawić się w takich turniejach, przeżywać zwycięstwa i porażki. Po podsumowaniu wyników okazało się że Szkółka Piłkarska ”DIEGO” Gryfice zajęła drugie i trzecie miejsce, a wygrała drużyna z Kamienia Pomorskiego minimalnie wyprzedzając Diegowców. Ostatnie czwarte miejsce zajęli koledzy z Płotów którzy z turnieju na turniej coraz lepiej  sobie radzą.

Wszystkie drużyny dostały puchary, dyplomy , zostały poczęstowane kiełbaskami z grilla , batonami, lizakami i napojami. Serdeczne podziękowania składamy rodzicom piłkarzy przy przygotowaniu turnieju i Urzędowi Miasta Gryfice za przyznaną dotację na takie turnieje piłkarskie dla naszych milusińskich.

Szkółka Piłkarska „DIEGO” Gryfice grała w składzie: Jakub Pietrzak, Jakub Dec, Witold Groenwald, Kamil Wojciechowski, Jakub Szram , Szymon Lemański,  Jakub Terpic, Szymon Koziorowski, Wiktor Przybył, Alan Jakubowski, Jakub Bartoszcze, Oliwier Popecki, Hubert Malko Maksymilian Czerski. Opiekun i organizator Wiesław Pietrzak

 Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*