Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:27 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta
A+ A A-

TURNIEJ PAR PIŁKARSKICH

W dniach od 05.07 - 15.07 lipca  na Orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach  zorganizowane zostały dla uczniów szkół podstawowych Mistrzostwa Par piłkarskich o puchar Burmistrza Gryfic. Do turnieju zgłosiło się ponad 12 par , które między sobą rozgrywały mecze do 7 goli, na małe bramki na polówce boiska orlik. Turniej przeprowadził Wiesław Pietrzak ,który omówił zasady i regulamin rozgrywek. Najlepiej poradzili sobie Kamil Kowalczyk i Jakub Kubiak którzy pokonali wszystkie dwuosobowe drużyny i cieszyli się z pucharu ufundowanego przez Burmistrza Gryfic.

Ponadto informujemy, że na orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach w obecnej chwili trwają turnieje Getbola i siatkonogi , w którym uczestnicy grają każdy z każdym . W obecnej chwili w turnieju siatkonogi prowadzi Krzysztof Kanigowski , a w Getbola Oskar Danielczuk

Organizator Wiesław Pietrzak zaprasza do turnieju wszystkich zainteresowany do rywalizacji i spędzenia na sportowo wolnego czasu. Wyróżniający zawodnicy otrzymają medale i statuetki.

 Info, foto: Karolina Pietrzak

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*