Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
A+ A A-

MECZE KONTROLNE DIEGOWCÓW

Szkółka Piłkarska „DIEGO” Gryfice po roku nieobecności w zorganizowanych rozgrywkach Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w  kategorii trampkarz, ponownie może podjąć rywalizację dzięki dodatkowym funduszom przyznanym przez  Radnych Rady Miejskie. Rywalizować będą także w Orliku starszym i Orliku młodszym, gdzie rozgrywki odbywają się  turniejowo.

Nasi trampkarze podopieczni Wiesława Pietrzaka intensywnie ćwiczyli w lipcu i po dwutygodniowej przerwie powrócili do treningów 11 sierpnia meczem kontrolnym w Pobierowie z GKS Tychy. Mecz z kolegami ze Śląska stał na wysokim poziomie bo ambicję i zaangażowanie obu drużyn oklaskiwali zgromadzeni na meczu wczasowicze. Młodzi Diegowcy pierwszy raz grali na pełnowymiarowym boisku i trzeba przyznać, że dużo zdrowia zostawili na boisku, gdyż mecz grano 3 x 25 minut. Po golach Igora Kozery i Damiana Kowalczyka pokonaliśmy drużynę ze Śląska 2:0.

Drugi mecz również rozegraliśmy w  Pobierowie z Dąbrową Górniczą pokonując ich 3:2 po golach Igora Kozery, Damiana Kowalczyka i Krzysztofa Kanigowskiego. Dzieci z Gryfic pokazały charakter i wolę walki i momentami dominowały na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Szkółka Piłkarska „DIEGO” pierwszy ligowy mecz trampkarzy gr II  sezonu jesiennego zagra 30.08 br.  w sobotę o godz.11 z Błękitnymi Trzygłów serdecznie zapraszamy rodziców i kibiców.

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*