Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:17 stycznia 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni
A+ A A-

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń Kandydatek i Kandydatów, którzy w 2020 roku będą reprezentowali młodzież z całego regionu w Radzie Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego rozpoczął nabór Kandydatów / Kandydatek zgłoszonych przez podmioty z województwa zachodniopomorskiego.

Czytaj dalej...

Kwalifikacje wojskowe - 2020.

Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 16 stycznia 2020 roku o kwalifikacji wojskowej w województwie zachodniopomorskim w 2020 roku. Obwieszczenie w całości do pobrania w załączeniu.

Czytaj dalej...

Zarządzenie Nr 380/2020 Burmistrza Gryfic z dn. 15 stycznia 2020 r., w sprawie: ogłoszenia konkursu ofert na realizację zadań z zakresu zadania własnego gminy pn. kultura fizyczna i turystyka, które przeznaczone są do realizacji w 2020 roku w drodze zlecenia.

Zarządzenie do pobrania w załączeniu.

Czytaj dalej...

Gryficki Dom Kultury ogłasza nabór do dziecięco – młodzieżowego chóru „CANTORES GRYFOVIENSES", którego kierownikiem artystycznym i dyrygentem będzie Paweł Antosiak.

Czytaj dalej...

"Spotkanie Noworoczne - 2020"

Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Gryfice na uroczyste "Spotkanie Noworoczne" 25.01.2020 r. godz. 17:00 - Gryficki Dom Kultury.

Czytaj dalej...

"Miejska" zaprasza na monodram!

Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach zaprasza - 16 stycznia, godzina 18.00 - na wyjątkową ucztę z Mistrzem. Monodram „Belfer" w wykonaniu Wojciecha Pszoniaka. Takiej okazji nie można przepuścić. Do zobaczenia w Bibliotece!

Czytaj dalej...

Gryficki Dom Kultury zaprasza na "Noworoczny koncert kolęd i pastorałek", który odbędzie się 16.01.2020 r. w Gryfickim Domu Kultury o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj dalej...

Zapraszamy na spektakl "Mayday"!

"Mayday", to jedna z najlepszych komedii autorstwa Ray'a Cooney'a – brytyjskiego komediopisarza, określanego jako mistrza farsy. Sztuka opowiada historię taksówkarza-bigamisty, który przez wiele lat wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet. Na skutek wypadku, jego tajemnica wychodzi jednak na jaw, co wywołuje lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją.

Czytaj dalej...

Uruchomienie lodowiska - informacje.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach informuje, że uruchomienie lodowiska przy tak wysokich jak obecnie temperaturach jest fizycznie niemożliwe. Agregat chłodzący nie jest w stanie zamrozić wody i utworzyć tafli lodu przy dodatnich temperaturach przekraczających 4-5 stopni Celsjusza. Wraz z ochłodzeniem i spadkiem temperatury atmosferycznej do poziomu poniżej 5 stopni Celsjusza podejmiemy kolejną próbę uruchomienia lodowiska.

Czytaj dalej...

Uprzejmie przypominamy, że zgodnie z art. 111 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. z 2019r. poz. 2277), przedsiębiorca prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych w roku poprzednim, jest zobowiązany do złożenia do dnia 31 stycznia 2020r. pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w każdym punkcie sprzedaży oddzielnie oraz do wniesienia na rachunek gminy opłaty za korzystanie z zezwoleń w każdym roku kalendarzowym objętym zezwoleniem w trzech równych ratach w terminach: do dnia 31 stycznia, 31 maja, 30 września danego roku kalendarzowego.

Czytaj dalej...

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk