Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 listopada 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Seweryn, Paweł
A+ A A-

Wielki Koncert Sylwestrowy - 31 grudnia 2019.

NIE MASZ JESZCZE PLANÓW NA SYLWESTRA? Gryficki Dom Kultury zaprasza na „Koncert Sylwestrowy" w wykonaniu solistów scen poznańskich i łódzkich oraz pary baletowej. Koncert odbędzie się 31 grudnia (wtorek) 2019 r. o godz. 22:15 w Gryfickim Domu Kultury.

Czytaj dalej...

Przedstawiamy Pańśtwu ogłaszenie konsultacji społecznych „Programu współpracy Gminy Gryfice z organizacjami pozarządowymi na rok 2020". Konsultacje będą prowadzone od 12.11.2019 r. do 22.11.2019 r.
Szczegóły: komunikat, zarządzenie oraz Program do pobrania w załączeniu.

Czytaj dalej...

Biegaliśmy dla Niepodległej!

Blisko czterystu uczestników odmeldowało się na X odsłonie Gryfickiego Biegu Niepodległości, którego organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Gryfic przy współpracy Gminy Gryfice i Starostwa Powiatowego.

Czytaj dalej...

Cytując słowa Papieża Jana Pawła II – „Wolność nie jest dana raz na zawsze", trzeba o nią zabiegać każdego dnia, pracując, ucząc się, aktywizując w życiu społecznym, mając w pamięci trud i ofiarę poprzednich pokoleń – mówił burmistrz Andrzej Szczygieł, podczas uroczystości z okazji 101 rocznice odzyskania przez Polskę Niepodległości, które odbyły się w minioną niedzielę, 10 listopada.

Czytaj dalej...

Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Patchwork pt. "Maszyna do szycia, materiał, kolory, relax". Wernisaż odbędzie się 14 listopada (czwartek) 2019 r. o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach. Wystawa czynna - listopad 2019 r. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj dalej...

Ogłoszenie Burmistrza Gryfic o złożeniu oferty w trybie art.19 a ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie i o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego.

Czytaj dalej...

odpady z działalności rolniczej.

Zgodnie z art. 3 ust 2 pkt 9 lit. f ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach powstał nowy obowiązek wskazywania na stronie internetowej oraz w sposób zwyczajowo przyjęty – adresów punktów zbierania powstających w gospodarstwach rolnych odpadów (folia, sznurek, opony) lub zakładów przetwarzania takich odpadów – jeżeli na terenie gminy znajdują się gospodarstwa rolne - http://odpady.gryfice.eu/pl/odpady-z-dzialalanosci-rolnej.

Czytaj dalej...

Zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz.U.2016.2147 z późn. zm.) zawiadamia się, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Gryficach, ul. Plac Zwycięstwa 37, II piętro wywieszone zostały do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości.

Dokumenty w załączeniu.

Czytaj dalej...

Narodowe Święto Niepodległości.

Zaproszenie do udziału w obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj dalej...

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza!

Miała być Katarzyna będzie Wojciech. Miała być Figura a będzie PSZONIAK. W związku ze sprawami osobistymi pani Katarzyna Figura zmuszona była przesunąć zaplanowaną wizytę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach na inny termin. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W zapowiadanym terminie 18 listopada 2019 r. o godzinie 18.00 odwiedzi nas pan Wojciech Pszoniak na spotkanie, z którym serdecznie zapraszamy.

Czytaj dalej...

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk