Gmina Gryfice

Światowy Dzień Zdrowia | 2021

Ocena 0/5

Dziś świętujemy Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia!

W tym wyjątkowym dniu składamy wszystkim pracującym w szeroko pojętej służbie zdrowia najserdeczniejsze podziękowania za codzienną, trudną służbę, którą wykonujecie z wielkim zaangażowaniem. Dziękujemy za ogromny trud i wielkie serca, jakie wkładacie w niesienie pomocy potrzebującym, a także za ogromne pokłady cierpliwości, wyrozumiałości, siły oraz ogromnej odwagi, szczególnie w czasie pandemii koronawirusa.
Życzymy Wam abyście z każdym nowym dniem odkrywali coraz bardziej wartość Waszej pracy i by stał się on dla Was motywacją do podejmowania nowych wyzwań.

Życzenia składają:

 Burmistrz Gryfic – Andrzej Szczygieł

Zastępca Burmistrza Gryfic – Marzena Domaradzka

Przewodniczący Rady Miejskiej w Gryficach – Tomasz Kaszlej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności