Gmina Gryfice

Komunikat w sprawie wymiany dźwigu osobowego w Urzędzie Miejskim w Gryficach

Ocena 0/5

Drodzy petenci Urzędu Miejskiego w Gryficach oraz pozostałych instytucji mieszczących się w budynku administracyjnym przy Pl. Zwycięstwa 37 w Gryficach, z dniem 23.02.2022 r. nastąpi demontaż istniejącego w ww. budynku dźwigu osobowego (windy) celem wymiany na nowe urządzenie.


Prace związane z wymianą dźwigu trwać będą około jednego miesiąca.

W związku z powyższym bardzo przepraszamy za zaistniałą, ale jednocześnie konieczną niedogodność.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności