Gmina Gryfice

Inauguracja Roku Kulturalno-Oświatowego 2022/2023

Ocena 0/5

W minioną sobotę, dnia 1 października br. w Gryfickim Domu Kultury odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Kulturalno-Oświatowego 2022/2023 - rok kolejnych zamierzeń artystycznych, rok kontynuowania działalności amatorskiej twórczości artystycznej oraz planowanych wydarzeń zarówno kameralnych jak i na większą skalę.

Wśród uczestników biorących udział w uroczystości byli m.in. przedstawiciele gryfickiego Samorządu: Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Gryficach Teresa Domagalska, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Grzegorz Dzięgielewski i Radny Rady Miejskiej w Gryficach Jan Major, a także przedstawiciele związków i organizacji pozarządowych, placówek oświatowych, uczestników zajęć i osób współpracujących na co dzień z Gryfickim Domem Kultury oraz reprezentacja plenerowiczów - uczestników „Artystycznych Spotkań Przyjaciół 2022”.

W ramach inauguracji zostały otwarte poplenerowe wystawy, fotograficzna „Po drugiej stronie chwili” (eksponowana w holu Gryfickiego Domu Kultury) i plastyczna „Niewiadoma kolorowych przestrzeni” (w Muzeum i Galerii „Brama” w Gryficach), które można zwiedzać do końca października.

O oprawę muzyczną spotkania zadbali instruktorzy wraz ze swoimi podopiecznymi, Aleksandra Nieszporek z zespołem wokalnym SWEETS oraz Cantores Gryfovienses - członkinie Gryfickiego Chóru dziecięco-młodzieżowego pod batutą Pawła Antosiaka.

Zapraszamy do fotorelacji!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności