Gmina Gryfice

Gryfice magia miasta - Wystawa fotografii Macieja Krzaka

Ocena 0/5

W czwartkowe popołudnie, 4 sierpnia, odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pt. "Gryfice - magia miasta" autorstwa Macieja Krzaka, gryficzanina, człowieka wielu pasji, a przede wszystkim fascynata fotografowania i filmowania.


Wystawa "Gryfice – magia miasta" to zbiór fotografii przedstawiających Gryfice, miasto posiadające zarówno swoje wady ale niewątpliwie i zalety, jednak nasze miasto, z którym jesteśmy związani na co dzień. Pan Maciej autorską wystawą zaprasza w wyjątkową podróż przez piękną stronę Gryfic, gdzie znane nam miejsca zostały ponownie odkryte i uchwycone w kadrze. Zmienność pór dnia i roku, przedstawiona na fotografiach, pozwala nam zatrzymać się nad naszą codziennością, by baczniej przyglądać się otaczającemu nas światu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy w Muzeum i Galeria „Brama" od wtorku do soboty, w godz. 10:00 – 17:00. Wystawa potrwa do 2 września br.

Galeria zdjęć

100_1847 100_1848 100_1849 100_1850 100_1851 100_1852 100_1853 100_1854 100_1855 100_1860 100_1861 100_1863 100_1864 100_1866 100_1867 100_1869 100_1873 100_1874 100_1876 100_1878 100_1879 100_1880 100_1882 100_1883 100_1884 100_1885 100_1886 100_1887 100_1888 100_1889 100_1890 100_1892 100_1893 100_1894 100_1895 100_1896 100_1897 100_1898 100_1902 100_1903 100_1904 100_1905
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności