Gmina Gryfice

Gryficki Dom Kultury zaprasza na otwarcie wystawy Twórczości dziecięcej „Brama Sztuk”

Ocena 0/5
Gryficki Dom Kultury zaprasza na otwarcie wystawy Twórczości dziecięcej „Brama Sztuk" w dniu 9 czerwca 2022 r. o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach.

Wystawa czynna do 2 lipca 2022 r.


O BRAMIE SZTUK

Brama Sztuk to zajęcia oswajania ze sztuką. Tworzymy i bawimy się w Muzeum i Galerii „Brama" w Gryficach. Spotkania są wyjątkowe: rozwijamy się plastycznie, poznajemy artystów na wernisażach i robimy z nimi wywiady, inspirujemy się aktualnymi wystawami, bawimy się i tworzymy w sympatycznej, małej grupie.
"Brama Sztuk" pielęgnuje pasje młodych twórców.

UCZESTNICY PROJEKTU „BRAMA SZTUK":

  • Hanna Barbarska (Trzygłów)
  • Antoni Dombrowski (Gryfice)
  • Lena Drabik (Gryfice)
  • Dominika Gołębiewska (Gryfice)
  • Wiktoria Nedilenko (Ukraina)
  • Hanna Ostrowska (Gryfice)
  • Weronika Prusakiewicz (Gryfice)
  • Justyna Wiśniewska (Gryfice)
  • Maria Wiśniewska (Gryfice)
  • Kinga Kałkowska (Gryfice)
  • Maja Szmyt

 

TWÓRCA PROJEKTU AGNIESZKA OSTROWSKA  
Pedagog i animator kultury. Twórca i realizator autorskich warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży. Autorka cyklicznych projektów realizowanych we współpracy z Gryfickim Domem Kultury -  "BRAMA SZTUK" (projekt realizowany w Muzeum i Galerii „BRAMA"), KREATYWNE WIOSKI.

Ilustratorka – ilustracje prasowe, ilustracje do kilkudziesięciu książek dla dzieci. Ma na swoim koncie wystawy indywidualne i zbiorowe: Trzebiatów, Sjöbo (Szwecja), Poznań, Gryfice, Chorzów.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności