Gmina Gryfice

Robocza wystawa poplenerowa 22 edycji „Artystycznych Spotkań Przyjaciół”.

Ocena 0/5

W piątek, 26 sierpnia, w ogrodzie pałacu „Ptaszynka" w Rybokartach odbyła się robocza wystawa poplenerowa, zamykająca 22 edycję „Artystycznych Spotkań Przyjaciół".


Podczas tegorocznych ASP, które się odbywały w terminie 19 – 27. sierpnia, gościliśmy artystów malarzy, fotografików i rzeźbiarzy (rzeźba w drewnie i ceramika) zarówno z kraju jak i z zagranicy. Efektem końcowym są prace malarskie, ceramiczne, rzeźba i fotografie, przedstawiające indywidualne interpretacje tematyki plenerów, fotograficznego „Po drugiej stronie chwili", plastycznego „Niewiadoma kolorowych przestrzeni".

Poplenerowe wystawy zostaną zaprezentowana gryficzanom podczas Inauguracji Roku Kulturalno-Oświatowego 2022/2023 w Gryfickim Domu Kultury, zaplanowanej 1 października br.

Serdecznie dziękujemy Nadleśniczemu Nadleśnictwa Gryfice panu Wojciechowi Pietrzakowi za życzliwą pomoc w organizacji pleneru rzeźbiarskiego.


Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności