Gmina Gryfice

Zaproszenie na udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Gryficach

Ocena 0/5
Burmistrz Gryfic - Andrzej Szczygieł serdecznie zaprasza mieszkańców na udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się dnia 11 listopada 2021 roku.


Program uroczystości:

  • Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny | Kościół pw. WNMP w Gryficach | Godz. 11:00
  • Uroczysty Apel | Plac Zwycięstwa w Gryficach | Godz. 12:00
  • Przejście na Skwer Konstytucji 3 Maja | Skwer przy ul. 3 Maja | Po zakończeniu uroczystego apelu




powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności