Gmina Gryfice

XI GRYFICKIE LATO MUZYCZNE - niedzielne koncerty w Ogrodzie Japońskim

Ocena 0/5
W niedzielę, 3 lipca o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim rozpoczyna się XI edycja "Gryfickiego Lata Muzycznego". Gryficki Dom Kultury przygotował dla słuchaczy 9 nowych propozycji muzycznych i wokalno-muzycznych, w wykonaniu zarówno znanych już nam artystów jak i wykonawców, których będą gościć w Gryficach po raz pierwszy.

W ramach "Letniej Akademii Młodych Artystów" zaprezentują się uczniowie klasy wokalistyki estradowej Ogniska Muzycznego oraz zespoły wokalne z Gryfickiego Domu Kultury.

Serdecznie Państwa zapraszamy!


Harmonogram:

  • „Yaga Kowalik w koncercie... PIAF GRECO AZNAVOUR" + Walentyn Dubrowskij (akordeon) piosenka francuska | 03.07.2022 r. | Godz. 17:00
  • „Podróż do świata musicali" | 10.07.2022 r. | Godz. 17:00 
  • „Pół żartem, pół serio czyli piosenki z wydźwiękiem" Pelka & AQuartet | 17.07.2022 r. | Godz. 17:00 
  • Piotr Piętal SOLO (gitara) | 24.07.2022 r. | Godz. 17:00 
  • „Jazz i nie tylko" Susanne Moison + akompaniator | 24.07.2022 r. | Godz. 17:00 
  • „Opowiadaj mi o miłości" (operetka) - przeboje piosenek francuskich i włoskich | 31.07.2022 r. | Godz. 17:00 
  • „W kubańskich rytmach" (przeboje muzyki Ameryki Łacińskiej) | 07.08.2022 r. | Godz. 17:00 
  • „Operetki czar" (arie i duety operetkowe) | 14.08.2022 r. | Godz. 17:00 
  • „SIDOR x S-AGE" (fuzja muzyki klasycznej - skrzypiec i elektronicznej) | 21.08.2022 r. | Godz. 17:00
  • „Zbyszek Wodecki - pamiętamy" | 28.08.2022 r. | Godz. 17:00



powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności