Gmina Gryfice

Amatorska Liga Tenisa w Gryficach!

Ocena 0/5
Na korcie przy SP3 w Gryficach trwają mecze Amatorskiej Ligi Tenisa o Puchar Burmistrza Gminy Gryfice!

 

 

16 zawodników zostało podzielonych na dwie grupy i rywalizuje systemem "każdy z każdym".
Jeśli pogoda pozwoli, faza grupowa zakończy się do połowy sierpnia.
Następnie rozegrane zostaną mecze finałowe o każde miejsce w klasyfikacji.

Łącznie zaplanowano aż 72 spotkania!
Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i zapraszamy do kibicowania na żywo!   

Galeria zdjęć

524668001_1355481129911489_2690792083725913326_n 522716555_1355481139911488_9165194278213060593_n 524982447_1355481143244821_8462379892867656384_n 514408600_1355481226578146_2371838162227693878_n 524989671_1355481229911479_2058334010140681799_n 524792685_1355481236578145_2492260131726547825_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności