Gmina Gryfice

Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gryfic – sportowe emocje na Orliku!

Ocena 0/5
W piątek, 13 czerwca 2025 roku, na boisku Orlik przy byłym gimnazjum w Gryficach odbył się pełen emocji Amatorski Turniej Piłkarski Nożnej o Puchar Burmistrza-Tomasza Aniuksztysa!

 

 

W zaciętej rywalizacji udział wzięło kilka lokalnych drużyn – poziom rozgrywek był naprawdę imponujący!

  • I miejsce – FC Czerwoni
  • II miejsce – FC Sikorokotoko
  • III miejsce – KS Zapałki

Turniej poprowadził niezastąpiony Wiesław Pietrzak, a dopisały zarówno pogoda, jak i kibice – piątkowe popołudnie zamieniło się w prawdziwe święto futbolu i lokalnej integracji!

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową walkę i świetną atmosferę!
Do zobaczenia na kolejnych rozgrywkach!

 

Galeria zdjęć

Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gryfic – sportowe emocje na Orliku! 3 Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gryfic – sportowe emocje na Orliku! 2 Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gryfic – sportowe emocje na Orliku! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności