Gmina Gryfice

Bezpłatne Kolonie Letnie dla Dzieci z Gminy Gryfice

Ocena 0/5
Gmina Gryfice od kilku lat z powodzeniem organizuje bezpłatne kolonie letnie z programem profilaktycznym dla dzieci ze szkół podstawowych.

 

W ramach tegorocznej edycji, w środę, 3 lipca 2024 r., dwadzieścioro młodych turystów z Gryfic wyruszyło na ośmiodniowy wypoczynek do Ośrodka Wypoczynkowego "Komandor" w Pogorzelicy.

Grupę wyjeżdżających dzieci pożegnała pani Marzena Gładka, przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gryficach, która wręczyła każdemu uczestnikowi drobny upominek.

Po dotarciu do ośrodka dzieci miały czas na zakwaterowanie, a popołudnie spędziły na spacerach, grach i zabawach integracyjnych nad morzem.

Kolonie letnie to wyjątkowa okazja dla dzieci, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, nawiązać nowe przyjaźnie i rozwijać swoje zainteresowania. Program profilaktyczny realizowany podczas kolonii ma na celu wsparcie zdrowego i bezpiecznego stylu życia wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Życzymy wszystkim uczestnikom niezapomnianych wakacji pełnych radości i nowych doświadczeń!

Galeria zdjęć

2e9d9f16-b144-47ab-af87-d0c40b7be79d f33cdec2-eb33-45b7-ae6d-8d45c16eda21 46f9e424-9171-4ac6-a039-85aa0093131c 0652fad0-deec-4f43-8bce-074cbd8bbb3d
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności