Gmina Gryfice

Drugie spotkanie Jubilatów – Złote Gody w Gryficach!

Ocena 0/5
Wczoraj, 16 września, małżeństwa, które nie mogły uczestniczyć w uroczystości Jubileuszu długoletniego pożycia małżeńskiego w Gryfickim Domu Kultury, miały okazję spotkać się z Burmistrzem Gryfic – Tomaszem Aniuksztysem.

 

 

Podczas tego wyjątkowego spotkania Jubilaci otrzymali medale, gratulacje i kwiaty a przede wszystkim mogli uczcić 50 lat wspólnego życia i podzielić się radością z wieloletniego pożycia małżeńskiego.
Złote Gody to nie tylko medal – to świadectwo codziennej miłości, wytrwałości i wzajemnego wsparcia. To spotkanie pokazało, że każdy jubileusz zasługuje na uhonorowanie i jest inspiracją dla wszystkich pokoleń.  

Galeria zdjęć

Drugie spotkanie Jubilatów – Złote Gody w Gryficach! 7 Drugie spotkanie Jubilatów – Złote Gody w Gryficach! 6 Drugie spotkanie Jubilatów – Złote Gody w Gryficach! 5 Drugie spotkanie Jubilatów – Złote Gody w Gryficach! 4 Drugie spotkanie Jubilatów – Złote Gody w Gryficach! 3 Drugie spotkanie Jubilatów – Złote Gody w Gryficach! 2 Drugie spotkanie Jubilatów – Złote Gody w Gryficach! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności