Gryfickie Lato Muzyczne 2020 - zapraszamy na koncert „JACKPOT”

Zapraszamy na koncert „JACKPOT" - duet Kasia Buja i Maciek Kazuba w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego - 09.08.2020 godz. 17:00 w gryfickim Ogrodzie Japońskim.
O koncercie:
Recital autorstwa „Jackpot" to sentymentalna, acz nie pozbawiona dobrego humoru, podróż do świata, w którym muzykę pisali prawdziwi kompozytorzy, a teksty wielcy poeci. Wśród wykonywanych utworów znajdziemy między innymi piosenki Hanny Banaszak, Ewy Bem, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, Kabaretu Starszych Panów i Grażyny Łobaszewskiej oraz piosenki autorskie.
Wystąpią:
Katarzyna Buja Kazuba - wokal
Maciej Kazuba - gitara elektroklasyczna, elektryczna

Podczas niedzielnego koncertu (09. sierpnia), w ramach "Letniej Akademii" będziemy gościć Susanne Moison, którą już mieliśmy okazję poznać w 2018r. w Muzeum i Galerii "Brama" podczas autorskiej wystawy malarskiej "Podróże do natury". Susanne od młodzieńczych lat dużo malowała, później swoje zainteresowania poszerzyła o muzykę jazzową. Jej życiowe motto "radość w malowaniu, spontaniczność i kreatywność" realizuje w codziennym życiu, spełniając się artystycznie. Tym razem zadebiutuje w Ogrodzie Japońskim jako wokalistka, w której wykonaniu, przy akompaniamencie Pawła Antosiaka instruktora muzyki GDK, usłyszymy trzy standardy muzyki popularnej i jazzowej; "Autumn Leaves" - Jonny Mercer , "Lullaby of Birdland" - George Shearing, oraz "I Can't give you everything but love" - Dorothy Fields.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!