Gmina Gryfice

Gryficka Liga Tenisa Ziemnego – gra toczy się o Puchar Burmistrza Gryfic!

Ocena 0/5
Na korcie przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gryficach trwają emocjonujące mecze w ramach Gryfickiej Ligi Tenisa Ziemnego. Zawodnicy rywalizują w fazie grupowej, walcząc nie tylko o punkty i prestiż, ale przede wszystkim o Puchar Burmistrza Gryfic! 

 

 

Zacięte pojedynki, sportowy duch i rosnące emocje – każdy mecz to pokaz determinacji, umiejętności i pasji do tenisa. Publiczność dopisuje, a pogoda sprzyja tenisowym zmaganiom.  

Już wkrótce dowiemy się, kto awansuje do fazy finałowej – jedno jest pewne: droga po puchar nie będzie łatwa!

Zapraszamy do kibicowania i śledzenia rozgrywek!

Galeria zdjęć

 Gryficka Liga Tenisa Ziemnego – gra toczy się o Puchar Burmistrza Gryfic! 2  Gryficka Liga Tenisa Ziemnego – gra toczy się o Puchar Burmistrza Gryfic! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności