Gmina Gryfice

GRYFICKIE LATO MUZYCZNE 27 sierpnia 2023, godz. 17:00 Ogród Japoński

Ocena 0/5
W niedzielę, 27 sierpnia o godz.17,00 zapraszamy na ostatni w tym roku koncert w ramach "Gryfickiego Lata Muzycznego" pt. „KONCERT DLA MAMY"

 

W koncercie biorą udział soliści scen poznańskich:

- Anna Michalak

- Agnieszka Wawrzyniak

- Klaudiusz Kapłon

W wykonaniu których usłyszą państwo zarówno znane arie i duety operetkowe i musicalowe, a przede wszystkim znane piosenki „dla mamy", które wykonywali znani piosenkarze jak  m.in.: Violetta Villas, Seweryn Krajewski, Urszula Sipińska czy R. Loretti.

 

koncertdlamamy 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności