Gmina Gryfice

Gryficzanie na Suwałki Blues Festival

Ocena 0/5
Z dumą informujemy, że na jednej z największych bluesowych scen w Polsce – Suwałki Blues Festival – wystąpi nasz lokalny zespół Sixty Seven BB

 


Sobota, 12 lipca, godz. 18:15
Scena OPENBLUES, pl. M. Konopnickiej, Suwałki
Wstęp wolny!

Założony w Gryficach w 1996 roku Sixty Seven od prawie 30 lat niestrudzenie gra klasycznego bluesa.

Skład zespołu:

  • Mieczysław Jerzyk – gitara, śpiew
  • Tomasz Radom – gitara basowa
  • Marek Humięcki – perkusja

 

Trzymamy kciuki i kibicujemy!
Gryfice grają bluesa!  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności