Gmina Gryfice

II nabór do programu „Ciepłe Mieszkanie”

Ocena 0/5

 
Gmina Gryfice zamierza przystąpić do II naboru programu „Ciepłe Mieszkanie" dzięki któremu będzie można uzyskać dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych w tym budynkach, w których powstała wspólnota mieszkaniowa obejmujaca od 3 do 7 lokali mieszkalnych. W celu zbadania potrzeb i zainteresowania mieszkańców realizacją inwestycji w powyższym zakresie.

 

Wypełnioną ankietę należy złożyć do 15 stycznia 2024 r. w Urzędzie Miejskim w Gryficach ul. Plac Zwycięstwa 37, w godzinach od 7:30 do 15:30, bądź przesłać na adres korespondencyjny.

Szczegóły dostępne na stronie gminy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności