Gmina Gryfice

Mieszkańcy Gminy Gryfice – 2 maja wspólnie uczcijmy Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej!

Ocena 0/5
Plac Zwycięstwa stanie się miejscem radosnego, biało-czerwonego świętowania zakończonego wyjątkowym wydarzeniem – wspólnym stworzeniem flagi i odśpiewaniem oraz odegraniem Mazurka Dąbrowskiego.

 

Dla muzyków-amatorów i profesjonalistów udostępnione zostały nuty oraz akordy dla instrumentów w stroju C (np. fortepian, flet, skrzypce, dzwonki chromatyczne).

W razie potrzeby nut w stroju Bb, Eb lub w innych kluczach – prosimy o kontakt z orkiestrą Red Swing Low Gryfice.

Start pikniku o godz. 16:00
Parada przez miasto – 17:30
Finał – 18:00

Niech 2 maja połączy nas wszystkich – w muzyce, barwach i dumie narodowej.   

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności