Gmina Gryfice

Przedszkole nr 3 i Żłobek Miejski w Gryficach grają dla WOŚP!

Ocena 0/5

Już 17 stycznia 2026 roku Przedszkole nr 3 oraz Żłobek Miejski w Gryficach zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego grania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W godzinach od 10:00 do 13:00 na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji, pyszne jedzenie oraz wyjątkowa, radosna atmosfera pełna dobrej energii i pomagania.

IMG_0294_(1) 

Na miejscu będzie można skosztować tradycyjnej grochówki, aromatycznego bigosu oraz pieczonej kiełbaski, a także napić się kawy, herbaty i gorącej czekolady. Na miłośników słodkości czekać będą domowe wypieki, wata cukrowa oraz zakręcone ziemniaczki – każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji towarzyszących. Odbędzie się loteria fantowa, licytacja voucherów, a najmłodsi będą mogli skorzystać z malowania twarzy. Część artystyczną uświetni występ zespołu Tarantule, który zadba o muzyczne emocje i dobrą zabawę.

Całe wydarzenie poprowadzi i rozkręci DJ Krystian, gwarantując niezapomnianą atmosferę i świetną zabawę dla małych i dużych uczestników.

To doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas, dobrze się bawić i jednocześnie wesprzeć szczytny cel. Przyjdź, baw się razem z nami i dołóż swoją cegiełkę do pomocy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Nie może Cię zabraknąć!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności