Gmina Gryfice

Przypomnienie dla dzierżawców – kończą się umowy zawarte w 2022 roku

Ocena 0/5

Wydział Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska w Gryficach przypomina, że z końcem roku 2025 wygasają wszystkie umowy dzierżawy zawarte w roku 2022.

Dotyczy to umów obejmujących:

- ogródki przydomowe,
- tereny rekreacyjne,
- magazyny, place składowe i garaże,
- grunty użytkowane na cele rolne.
 
 Konieczność złożenia wniosku o kontynuację
Wszystkie osoby, które do tej pory nie złożyły wniosków o przedłużenie (kontynuację) dzierżawy, proszone są o jak najszybsze zgłoszenie się do Urzędu Miejskiego w Gryficach w celu dopełnienia niezbędnych formalności.

Złożenie wniosku jest warunkiem dalszego użytkowania dzierżawionych nieruchomości po upływie obecnej umowy.

 
Gdzie uzyskać informacje?
Szczegółowych informacji w sprawie przedłużenia umów udzielają pracownicy:

Wydziału Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska
Urząd Miejski w Gryficach, ul. [adres urzędu]
 pokoje nr 213 i 214

 tel. 91 38 53 243
 tel. 91 38 53 241

 
 Nie odkładaj sprawy na później!
Zachęcamy wszystkich dzierżawców do wcześniejszego złożenia wniosku, aby uniknąć kolejek i zapewnić płynność w kontynuacji dzierżawy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności