Gmina Gryfice

Turniej piłki nożnej dla młodzieży w Gryficach – zapraszamy do udziału!

Ocena 0/5

Już w piątek, 8 maja o godzinie 16:30 na boisku Orlik przy ul. Rodziewiczówny 6 (przy Szkole Podstawowej nr 3) w Gryficach odbędzie się turniej piłki nożnej skierowany do młodzieży z roczników 2010 i młodszych.

 

 

Wydarzenie ma na celu promowanie aktywności fizycznej, integrację młodych mieszkańców oraz zapewnienie dobrej zabawy w sportowej atmosferze. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody dla najlepszych drużyn. Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziano puchar oraz bon na pizzę. Drużyna, która zajmie drugie miejsce, otrzyma puchar, natomiast na zdobywców trzeciego miejsca czeka niespodzianka.

Turniej poprowadzi Wiesław Pietrzak, który zadba o sprawny przebieg rozgrywek oraz dobrą atmosferę wydarzenia.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy zachęcają do szybkiego zgłaszania drużyn. Zgłoszenia można przesyłać drogą mailową na adres: wieslawpietrzak58@wp.pl lub telefonicznie pod numerem 696 059 718.

To doskonała okazja, aby aktywnie spędzić czas, sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie i wspólnie przeżyć sportowe emocje. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności