Gmina Gryfice

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY GRYFICE O PUCHAR BURMISTRZA GRYFIC – ROCZNIK 2015 I MŁODSI!

Ocena 0/5
Już 18 czerwca o godz. 10:00 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 im. WOPK w Gryficach odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gryfic!

 

 

Na murawie zmierzą się drużyny ze Szkół Podstawowych z całej gminy – emocje gwarantowane, rywalizacja na najwyższym poziomie i mnóstwo sportowej pasji!
Przyjdź, kibicuj i wspieraj młodych piłkarzy z rocznika 2015 i młodszych!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności