Gmina Gryfice

Uhonorowanie strażaków OSP za wysokie wyniki w zawodach powiatowych

Ocena 0/5

W czwartek, 30 kwietnia, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.

Nagrody wręczyli Burmistrz Tomasz Aniuksztys oraz Komendant Ochrony Przeciwpożarowej dh. Józef Brzeziński. Podczas spotkania wyrażono uznanie dla druhen i druhów za ich zaangażowanie, wysoki poziom wyszkolenia oraz godne reprezentowanie gminy.

Wyróżnione drużyny otrzymały nagrody finansowe za zajęte miejsca:

Kobiece Drużyny Pożarnicze:

I miejsce – OSP Świeszewo – 2500 zł
II miejsce – OSP Ościęcin – 2000 zł


Męskie Drużyny Pożarnicze:

I miejsce – OSP Ościęcin – 2000 zł
II miejsce – OSP Świeszewo – 1500 zł
III miejsce – OSP Rybokarty – 1000 zł


Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji z pełnionej służby.

Galeria zdjęć

image00004.jpeg image00005.jpeg image00001.jpeg image00006.jpeg image00009.jpeg image00011.jpeg image00012.jpeg image00013.jpeg image00015.jpeg
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności