Gmina Gryfice

W Urzędzie Miejskim w Gryficach wprowadzono dzień pracy bez bezpośredniej obsługi interesantów dla pracowników prowadzących sprawy planowania przestrzennego.

Ocena 0/5
Zgodnie z Zarządzeniem nr 786/2026 Burmistrza Gryfic z dnia 13 maja 2026 r., począwszy od 19 maja 2026 r. aż do odwołania, w każdy wtorek i środę pracownicy zajmujący się sprawami planowania przestrzennego nie będą prowadzili bezpośredniej ani telefonicznej obsługi interesantów.

 

 

W wyznaczonych dniach kontakt z pracownikami możliwy będzie wyłącznie drogą elektroniczną pod adresem: boi@urzad.gryfice.eu

W czasie dni pracy wewnętrznej pracownicy Urzędu realizują zadania związane z prowadzeniem postępowań administracyjnych, przygotowywaniem decyzji, postanowień, analiz, pism oraz innych czynności wewnętrznych.

Zmiana ma na celu usprawnienie realizacji spraw związanych z planowaniem przestrzennym oraz zapewnienie sprawniejszego przebiegu postępowań administracyjnych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności