W Urzędzie Miejskim w Gryficach wprowadzono dzień pracy bez bezpośredniej obsługi interesantów dla pracowników prowadzących sprawy planowania przestrzennego.
Zgodnie z Zarządzeniem nr 786/2026 Burmistrza Gryfic z dnia 13 maja 2026 r., począwszy od 19 maja 2026 r. aż do odwołania, w każdy wtorek i środę pracownicy zajmujący się sprawami planowania przestrzennego nie będą prowadzili bezpośredniej ani telefonicznej obsługi interesantów.
.jpg)
W wyznaczonych dniach kontakt z pracownikami możliwy będzie wyłącznie drogą elektroniczną pod adresem: boi@urzad.gryfice.eu
W czasie dni pracy wewnętrznej pracownicy Urzędu realizują zadania związane z prowadzeniem postępowań administracyjnych, przygotowywaniem decyzji, postanowień, analiz, pism oraz innych czynności wewnętrznych.
Zmiana ma na celu usprawnienie realizacji spraw związanych z planowaniem przestrzennym oraz zapewnienie sprawniejszego przebiegu postępowań administracyjnych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!