Gmina Gryfice

Wakacje na Orliku 2025 – aktywne lato pełne piłkarskich emocji!

Ocena 0/5
W ramach cyklu „Wakacje na Orliku 2025”, odbyły się kolejne sportowe wydarzenia dla dzieci i młodzieży. Na gryfickim Orliku znów nie zabrakło zdrowej rywalizacji, uśmiechu i świetnej zabawy!

 

 


Podczas jednego z ostatnich turniejów:

  • Grupa młodsza (7–11 lat) rywalizowała w emocjonującym turnieju systemem „każdy z każdym”. Wzięło w nim udział aż 6 drużyn, a po serii wyrównanych spotkań zwyciężyła drużyna Vivus.PL, która w wielkim finale pokonała Real aż 5:0!  
  • Grupa starsza (12–15 lat) zmierzyła się w turnieju par piłkarskich, do którego zgłosiło się 9 duetów. Najlepsza okazała się para Ksawery Olech – Semi Ebrachimicz, imponując zgraniem i umiejętnościami.

Zwycięzcy obu turniejów otrzymali statuetki i medale, a wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani medalami i pamiątkowymi dyplomami.
Kolejne wydarzenie odbyło się 4 sierpnia o godzinie 11:00 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gryficach.
Tym razem dzieci i młodzież w wieku 7–11 lat (grupa młodsza) oraz 12–15 lat (grupa starsza) rywalizowały w indywidualnych konkurencjach sportowo-piłkarskich, takich jak:

  • mistrz rzutów rożnych
  • mistrz rzutów karnych
  • żonglerka piłką
  • celność strzałów
  • strzały z powietrza
  • slalom z piłką zakończony strzałem
  • trafienie w poprzeczkę i słupki

Uczestnicy udowodnili, że wakacje można spędzać aktywnie, bezpiecznie i z pasją, z dala od ekranów – doskonale rozwijając sprawność fizyczną i ucząc się zdrowej rywalizacji.

Wyniki rywalizacji indywidualnej:
Grupa starsza (12–15 lat):

  • Dominik Bakalarski
  • Zuzia Bieszczad
  • Ksawery Olech

Grupa młodsza (7–11 lat):

  • Dominik Tryk
  • Kacper Mazur
  • Wiktoria Winturska

Zwycięzcy otrzymali puchary, statuetki i medale, a wszyscy uczestnicy zostali docenieni za sportowego ducha i zaangażowanie.
Na zakończenie dnia rozegrano turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Gryfic. W emocjonującym finale drużyna Delicje pokonała Sigmę po rzutach karnych 7:6. Nagrodą dla zwycięzców była pyszna pizza  , którą podzielono się również z grupą zaangażowanych dziewcząt. Cała społeczność sportowa została uhonorowana medalami i statuetkami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportowe zaangażowanie, pozytywną energię i niezapomniane emocje!    

Galeria zdjęć

Wakacje na Orliku 2025 – aktywne lato pełne piłkarskich emocji! 5 Wakacje na Orliku 2025 – aktywne lato pełne piłkarskich emocji! 4 Wakacje na Orliku 2025 – aktywne lato pełne piłkarskich emocji! 3 Wakacje na Orliku 2025 – aktywne lato pełne piłkarskich emocji! 2 Wakacje na Orliku 2025 – aktywne lato pełne piłkarskich emocji! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności