Gmina Gryfice

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na Orliku w Gryficach

Ocena 0/5
W poniedziałek, 21 lipca, na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gryficach odbył się kolejny wakacyjny turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w wieku 7–15 lat. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminę Gryfice, a przeprowadził je Wiesław Pietrzak.

 


Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe:

Grupa starsza (12–15 lat)
Uczestnicy tej grupy rywalizowali w emocjonujących konkurencjach indywidualnych:

  • Mistrz Celności
  • Konkurs rzutów karnych
  • Rogale (strzały zewnętrzną częścią stopy)
  • Żonglerka
  • Strzały na bramkę

Najlepszym zawodnikiem został Dominik Bakalarski, który odebrał pamiątkową statuetkę.

Na zakończenie starsza grupa rozegrała turniej GETBOL, w którym zwyciężył Ksawery Olech – również uhonorowany statuetką.

Grupa młodsza (7–11 lat)
Młodsi uczestnicy rozegrali turniej piłkarski systemem „każdy z każdym". W zawodach wzięło udział 5 drużyn, a najlepszym zespołem okazała się Dzbanuszki FC, zdobywając puchar za I miejsce.

Na wszystkich uczestników czekały medale – doskonała nagroda za zaangażowanie, sportową rywalizację i wspólną zabawę w duchu fair play.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za udział!

Następny turniej już w środę, 23 lipca, o godz. 11:00!
Do zobaczenia na boisku!

Galeria zdjęć

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na Orliku w Gryficach  3 Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na Orliku w Gryficach  2 Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na Orliku w Gryficach  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności