Gmina Gryfice

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Aktywnego Orlika 2026

Ocena 0/5

Już w najbliższą sobotę mieszkańcy Gminy Gryfice będą mieli kolejną okazję do aktywnego spędzenia czasu w ramach programu „Aktywny Orlik 2026”. Wydarzenie odbędzie się na kompleksie sportowym Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Gryficach w godzinach od 9:00 do 14:00.

Na uczestników czeka wiele bezpłatnych atrakcji sportowych i rekreacyjnych skierowanych do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. W programie przewidziano między innymi zajęcia tenisowe dla dzieci i dorosłych, gry i rywalizacje sportowe, siatkówkę oraz różnorodne aktywności zespołowe. 

Program „Aktywny Orlik 2026” realizowany jest dzięki pozyskanemu przez Gminę Gryfice dofinansowaniu w wysokości 20 000 zł. Jego celem jest promowanie aktywności fizycznej, integracji mieszkańców oraz zdrowego stylu życia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w wydarzeniu i wspólnego spędzenia czasu w sportowej atmosferze.

Do zobaczenia na Orliku

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności