Gmina Gryfice

Zaproszenie na spotkanie z Północną Izbą Gospodarczą

Ocena 0/5

 

Gmina Gryfice serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu powiatu gryfickiego oraz gminy Gryfice na spotkanie z przedstawicielami Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, które odbędzie się:

Data: 23 października 2024 r.
Godzina: 17:00
Miejsce: Urząd Miejski w Gryficach, sala 102

Podczas spotkania poruszone zostaną tematy dotyczące aktualnej sytuacji gospodarczej regionu oraz możliwości współpracy i wsparcia dla lokalnych przedsiębiorców. Będzie to także doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.

Zapraszamy do licznego udziału!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności