Gmina Gryfice

Zaprzysiężenie nowego Burmistrza Gryfic oraz Rady Miejskiej w Gryficach

Ocena 0/5
W dniu 7 maja 2024 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gryficach odbyła się I sesja Rady Miejskiej w Gryficach inaugurująca IX kadencję na lata 2024-2029.

 

Podczas posiedzenia Radni odebrali zaświadczenia o powołaniu oraz złożyli uroczyste ślubowanie. Nowym Przewodniczącym Rady Miejskiej w Gryficach został nim pan Tomasz Kaszlej.

W trakcie sesji odbyło się również zaprzysiężenie nowo wybranego Burmistrza Gryfic Tomasza Aniuksztysa na swoją pierwszą kadencję.

Galeria zdjęć

DSC_0860 DSC_0861 DSC_0862 DSC_0864 DSC_0865 DSC_0868 DSC_0873 DSC_0875 DSC_0877 DSC_0881 DSC_0884 DSC_0886 DSC_0888 DSC_0893 DSC_0894 DSC_0897 DSC_0900 DSC_0902 DSC_0906 DSC_0909 DSC_0913 DSC_0916 DSC_0919 DSC_0920 DSC_0924 DSC_0927 DSC_0929 DSC_0044 DSC_0047 DSC_0050 DSC_0931 DSC_0932 DSC_0943 DSC_0948 DSC_0956 DSC_0959 Zaprzysiężenie nowego Burmistrza Gryfic oraz Rady Miejskiej w Gryficach 37
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności