Gmina Gryfice

Nowa jakość budynku Urzędu Miejskiego i Starostwa w Gryficach!

Ocena 0/5
26 czerwca 2025 r. Gmina Gryfice podpisała umowę na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej, która przygotuje grunt pod kompleksową modernizację budynku przy Placu Zwycięstwa.

 

 

Zakres planowanych prac obejmuje:

  • termomodernizację elewacji z nową kolorystyką,
  • ocieplenie stropodachu,
  • wymianę stolarki okiennej i drzwi zewnętrznych,
  • montaż instalacji fotowoltaicznej,
  • modernizację systemu centralnego ogrzewania.

 

Celem inwestycji jest nie tylko poprawa estetyki budynku, ale przede wszystkim zwiększenie jego efektywności energetycznej, obniżenie kosztów eksploatacyjnych oraz podniesienie komfortu mieszkańców korzystających z usług urzędu.

To kolejny krok w stronę nowoczesnych i przyjaznych przestrzeni publicznych w naszej gminie!

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności