Gmina Gryfice

Tablice dla Szkół Podstawowych

Ocena 0/5
Gmina Gryfice w listopadzie 2021 r. złożyła wniosek na przyznanie grantu w projekcie „Cyfrowa Gmina” współfinansowanego przez Unię Europejską Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Polska Cyfrowa (POPC).

 

Celem realizacji grantu jest zwiększenie cyber-bezpieczeństwa w obszarach realizacji usług publicznych, należących do zadań ustawowych Gminy Gryfice oraz zabezpieczanie ciągłości udostępniania usług poprzez doposażenie infrastruktury serwerowej, podniesienie kompetencji cyfrowej pracowników, realizowanych m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych.

Złożony wniosek został pozytywnie rozpatrzony, a następnie 19 stycznia 2022 r. została podpisana umowa na realizację postanowień złożonego wniosku na kwotę 709 410 zł.

Burmistrz Gminy Gryfice Andrzej Szczygieł przekazał tablice multimedialne i podpisał umowę z dyrektorami szkół, m. in. Agnieszką Mackojć (SP3), Małgorzatą Krawczyk (SP Prusinowo), Sławomirem Rospondkiem (SP Trzygłów), Jerzym Kołodziejczykiem (SP4) oraz Markiem Fornalem (SP Górzyca).

Galeria zdjęć

DSC_1485 DSC_1490 DSC_1492 DSC_1494 DSC_1496 DSC_1497 DSC_1502
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności