Tablice dla Szkół Podstawowych
Gmina Gryfice w listopadzie 2021 r. złożyła wniosek na przyznanie grantu w projekcie „Cyfrowa Gmina” współfinansowanego przez Unię Europejską Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Polska Cyfrowa (POPC).
Celem realizacji grantu jest zwiększenie cyber-bezpieczeństwa w obszarach realizacji usług publicznych, należących do zadań ustawowych Gminy Gryfice oraz zabezpieczanie ciągłości udostępniania usług poprzez doposażenie infrastruktury serwerowej, podniesienie kompetencji cyfrowej pracowników, realizowanych m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych.
Złożony wniosek został pozytywnie rozpatrzony, a następnie 19 stycznia 2022 r. została podpisana umowa na realizację postanowień złożonego wniosku na kwotę 709 410 zł.
Burmistrz Gminy Gryfice Andrzej Szczygieł przekazał tablice multimedialne i podpisał umowę z dyrektorami szkół, m. in. Agnieszką Mackojć (SP3), Małgorzatą Krawczyk (SP Prusinowo), Sławomirem Rospondkiem (SP Trzygłów), Jerzym Kołodziejczykiem (SP4) oraz Markiem Fornalem (SP Górzyca).


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!